Всеукраiнський центр з питань енергозбереження та енергоэфективностi
Президент України Петро Порошено призначив Посла України в ОАЕ Юрія Полуреза постійним представником України при IRENA!
Президент України Петро Порошено призначив Посла України в ОАЕ Юрія Полуреза постійним представником України при IRENA!

Держенергоефективності вітає Посла України в ОАЕ Юрія Полуреза із призначенням постійним представником України при Міжнародному агентстві з відновлюваних джерел енергії (IRENA, http://www.irena.org).

Ю. Полурез та співробітники Посольства України в ОАЕ доклали чимало зусиль до спільної з @Держенергоефективності роботи над Законом про приєднання України до IRENA (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2222-19).

«Також разом з Ю. Полурезом ми неодноразово презентували Україну, її досягнення та колосальний інвестиційний потенціал «чистої» енергетики представникам понад 150 країн на засіданнях IRENA», — прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Голова переконаний, що Юрій Полурез представлятиме Україну на гідному рівні, розвиваючи ефективне співробітництво з провідними країнами світу і залучаючи кращі інновації та інвестиції у вітчизняні «зелені» проекти.

«Бажаю успіхів, натхнення, креативних ідей, численних інноваційних проектів, нових угод  та професійних звершень на користь країни», — повідомив Голова.

С. Савчук впевнений: «Спільними зусиллями ми будемо продовжувати втілювати кращі стратегії IRENA для розвитку відновлюваної енергетики України».

Найближчим часом передбачається провести вебінар, в рамках якого спеціалісти IRENA поділяться світовим досвідом переходу на систему аукціонів та нададуть рекомендації Україні з цього питання.

Також на початку 2018 р. планується організувати спільно з IRENA тематичний семінар щодо розвитку відновлюваної енергетики.   

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про перектиття доріг, надзвичайні ситуації, зміни руху транспорту, міські заходи та інші важливі події